Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Südländische Dorfansicht colorierte Federzeichnung, signiert Oskar Laske 1951 rückseitig Studie eines Fischerbootes, 52 x 31 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 13.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.10. - 13.11.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: