Banda-Tanzmaske
Stamm: Nalu, Guinea, Holz, Fabeltier, spitzes, Zähne zeigendes Maul, geometrisch verziert, lange Stirnpartie, aufwendiger Kopfschmuck, dunkle, krustige Patina, 2. Hälfte 20. Jh., Länge ca. 83 cm (TH) Ruf 150
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 312,-
EUR 300,- do EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Banda-Tanzmaske
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.10. - 06.11.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)