Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Markt in Tunis", rechts unten signiert O. Laske, Lithografie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 30 x 24 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 280
Expert: Christian Wiesinger
06.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 563,-
EUR 550,- do EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Oskar Laske *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.10. - 06.11.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: