Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Betitelt "Linz", rechts unten signiert Ernst Balluf, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 36 cm, Passepartout, Wechselrahmen (TH) Ruf 600
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.10. - 06.11.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: