Franz Xaver Weidinger *
(Ried 1890-1972 Bad Ischl) "Bauernhof", rechts unten signiert und datiert F. X. Weidinger 1915, Aquarell auf Papier, ca. 22 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 300,-
Expert: Christian Wiesinger
06.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 375,-
EUR 600,- do EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.10. - 06.11.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-