Walter J. Boschan *
(1911-1984) Betitelt "Gasteiner Skiparadies", rechts unten signiert und datiert W. J. Boschan 1966, Öl auf Leinwand, ca. 71 x 61 cm, gerahmt (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
06.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 909,-
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Walter J. Boschan *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.10. - 06.11.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)