Max Weiler *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Hall, Tyrol 1910–2001 Vienna)
“Schönes Schwarz”, lithograph, signed by hand, dated Weiler 82, no. 44 from the edition of 100, image size 26.5 x 30.5 cm, sheet size 53.5 x 43 cm, blindstamped Erker Presse, St. Gallen, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
06.11.2013 - 16:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 649,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 500,-
Max Weiler *
(Hall, Tyrol 1910–2001 Vienna)
“Schönes Schwarz”, lithograph, signed by hand, dated Weiler 82, no. 44 from the edition of 100, image size 26.5 x 30.5 cm, sheet size 53.5 x 43 cm, blindstamped Erker Presse, St. Gallen, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a sou?asné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 30.10. - 06.11.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce