Josef Stoitzner *
![Josef Stoitzner * - Moderní a sou?asné tisky Josef Stoitzner * - Moderní a sou?asné tisky](/fileadmin/lot-images/38G131106/normal/josef-stoitzner-4206158.jpg)
(Vienna 1884–1951 Bramberg, Pinzgau)
“Alm”, colour lithograph, titled, signed by hand, dated Josef Stoitzner 22, inscribed as original lithograph, image size 24.2 x 30.2 cm, sheet size 34.6 x 37.7 cm, mounted, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
06.11.2013 - 16:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.063,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 500,-
Josef Stoitzner *
(Vienna 1884–1951 Bramberg, Pinzgau)
“Alm”, colour lithograph, titled, signed by hand, dated Josef Stoitzner 22, inscribed as original lithograph, image size 24.2 x 30.2 cm, sheet size 34.6 x 37.7 cm, mounted, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a sou?asné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 06.11.2013 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 30.10. - 06.11.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Jarosinski & Vaugoin - Wiener Tafelbesteck für 6 Personen,
- Isa Stein*
- 13-teiliges Kaffee-und Teeservice mit vergoldetem Dekor, in der Art von Dagobert Peche, Modellnummer: 5564, Ausführung: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
- Jugendstil Deckeldose, Fa. Berndorf, Anfang 20. Jahrhundert
- LKW (Müllwagen) "Iveco Trakker 4 x 4",