Čís. položky 7902

David Teniers

David Teniers - Starožitnosti, Obrazy

(Antwerpen 1610-1690 Brüssel) Nachfolger des 18. Jahrhunderts Ein Paar Wirtshausszenen, Öl auf Leinwand, je 145 x 100 cm, gerahmt, (2)

Die beiden vermutlich in Deutschland entstandenen Gemälde gehen wohl auf graphische Vorlagen zurück. Wir danken Herrn Fred Meijer vom RKD, Den Haag, für seine Unterstützung bei der Katalogisierung dieser Bilder.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo

old.masters@dorotheum.com

08.10.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.875,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

David Teniers

old.masters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.10. - 08.10.2013

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.