Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) Betitelt "Kafka der Kübelreiter", Grafik, signiert und datiert Hans Fronius (19)35, Blattgröße ca. 61 x 53 cm, Ränder beschädigt, Passepartout
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
16.10.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.10. - 16.10.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: