Eduard Sander *
(Wien 1889-1974) "Blumen in Vase", unten signiert E. Sander, Aquarell auf Papier, ca. 18 x 13 cm, verglast, oval gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
02.10.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Eduard Sander *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.09. - 02.10.2013 |