Rudolf Weber *
(Wien 1872-1949 Krems/Stein) Dorfweg, Hintnaus, betitelt "Puchberg am Schneeberg", signiert Rudolf Weber, Aquarell auf Papier, 35 x 45 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
26.09.2013 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Rudolf Weber *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.09.2013 - 17:00 |
Prohlídka: | 20.09. - 26.09.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-