Werner Opitz *
(geb. 1942 Schlesien) "Cafe", signiert Opitz, Siebdruck in Farbe, E. A., Bildausschnitt 46,5 x 37,5 cm, gerahmt, Knickstelle
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.10.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Werner Opitz *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 23.09. - 04.10.2013 |