Künstler 20. Jh.
Edelmann, Öl auf Holzplatte 39,5 x 29,5 cm. gerahmt, etwas verzogen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 25.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.09. - 25.09.2013 |