Antal Neogrady *
(Galsa 1861-1942 Budapest) Stiller Winkel am Bach, signiert Neogrady An, Öl auf Karton, 25 x 35,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
17.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 438,-
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Antal Neogrady *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 17.09.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 11.09. - 17.09.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Cena:
EUR 550,-