Ludwig Ferdinand Schnorr von Carolsfeld
(Königsberg 1788-1853 Wien)zugeschrieben "Herrenporträt", Öl auf Leinwand, ca. 45 x 35 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.09. - 18.09.2013 |