Josef Dobrowsky *
(Karlsbad 1889-1964 Tullnerbach) "Winterlandschaft", rechts unten signiert Jos. Dobrowsky, Radierung in Farbe, ca. 30 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
18.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Dobrowsky *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.09. - 18.09.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: