Alexander Josef Kostka *
(Wien 1879-1961) Hinter der Karlskirche, Aquarell auf Papier, signiert A Kostka 25,5 x 19 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.09.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alexander Josef Kostka *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 11.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.08. - 11.09.2013 |