Alexander Pock *
(Znaim 1871-1950 Wien) Soldaten der K. u. K. Armee, zwei Aquarelle, signiert Alexander Pock bzw. A. Pock, 12,5 x 8,5 cm bzw. 15 x 11 cm, gebräunt, Passep., gerahmt, (2), (Sch)
Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
04.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 493,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Alexander Pock *
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 04.09.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 30.08. - 04.09.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)