Joan Anacker
(Deutschland 1878-1955) "Gebirgslandschaft", links unten signiert Joan Anacker, Öl/Platte, ca. 79 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.09.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Joan Anacker
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 26.08. - 04.09.2013 |