Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Bauernhaus", rechts unten signiert F. Glaubacker, datiert 1960, beschriftet, Aquarell auf Papier, ca. 20 x 26,5 cm, Passepartout
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.09.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 26.08. - 04.09.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: