Karl Schwetz *
(Kanitz/Eibenschütz/Mähren 1888-1965 Wien) Hochofen der Voest, Radierung signiert Karl Schwetz 53 x 41,5 cm. gerahmt etwas wellig
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.08.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Schwetz *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 28.08.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.08. - 28.08.2013 |