Bücherwurm, Glücksmännchen, Herzklopfen,
Keramos, Steingut, farbig staffiert, Entwurf Anton Klieber, Höhe 4-6,5 cm, minimal best.
Expert: Regina Herbst
03.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 312,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Regina Herbst
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 03.07.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 28.06. - 03.07.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)