Robert Zeppel-Sperl *
(Leoben 1944-2005) "Dame I" Lithographie in Farbe 1992, handsigniert Nummer 64/95, 21 x 18 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Robert Zeppel-Sperl *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 03.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.06. - 03.07.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-