Künstler 20. Jh.
Dreimaster vor Anker, Öl auf Holz, undeutlich monogrammiert, ca. 29 x 39 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.10.2017 - 17:55
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2017 - 17:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.10. - 18.10.2017 |