Altschliffbrillant-Saphirring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 1,10 ct, ein Saphir ca. 1,20 ct, 5,2 g, RW 53, tlw. Oberflächenmerkmaleøg5
Expert: Günter Eichberger, Mst.
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
26.06.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Altschliffbrillant-Saphirring
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.06. - 26.06.2013 |