Adolf KAUFMANN
(1848 - 1916) Pseudonym M. BANDOUCH "Herbstwald", unten rechts mit dem Pseudonym signiert, Öl auf Preßkarton, ca. 60,5 x 80 cm, beschädigt, ungerahmt SW 500 - 700
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
20.06.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Adolf KAUFMANN
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.06.2013 - 15:00 |
Prohlídka: | 14.06. - 20.06.2013 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 2.620,- -
Cena:
EUR 1.380,-