Brillantring
Weißgold 585 tlw mattiert besetzt mit einem Brillant 0,15 ct, RW 60, österr. Amtspunze, 7,1 g, Innengravur øG7
19.10.2017 - 17:15
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.10.2017 - 17:15 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 11.10. - 19.10.2017 |