Brillantring
Gelbgold 585, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,20 ct sowie einem Saphir im Cabochonschliff ca. 1 ct, RW 54 österr. Amtspunze, 4,3 gøG4
19.10.2017 - 17:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.10.2017 - 17:21 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 11.10. - 19.10.2017 |