Brillant Smaragd Ring
Gelbgold 750, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,53 ct sowie einem Smaragd 0,79 ct RW 57, österr. Amtspunze, 6 g aus dem Hause NorzøG6
19.10.2017 - 17:26
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant Smaragd Ring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.10.2017 - 17:26 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 11.10. - 19.10.2017 |