Russische Ikone
Hl. Nikita vo calcedon poliment vergoldeter Grund, 11,5 x 6 cm. 18. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.11.2017 - 19:17
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
Russische Ikone
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty, náramkové a starožitnosti |
Datum: | 05.11.2017 - 19:17 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.10. - 05.11.2017 |