Russische Ikone
19. Jh. Segnender Christus Metalloklad vergoldet, 22,5 x 18 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.11.2017 - 19:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Russische Ikone
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty, náramkové a starožitnosti |
Datum: | 05.11.2017 - 19:19 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.10. - 05.11.2017 |