Christo (Javacheff Christo)
(Gabrovo, Bulgarien,1935 geb.; lebt und arbeitet in New York)"The Umbrellas", signiert, Offsetlithografie in Farbe, Blattgröße 65 x 56 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.02.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christo (Javacheff Christo)
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.01. - 08.02.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-