Henri Matisse *
(Cateau-Cambresis 1869-1954 Nizza) "Sleeping Model", in der Platte signiert, Serigrafie nach Matisse, Stockgröße 15 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.02.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Henri Matisse *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 29.01. - 08.02.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: