Peter Robert Keil *
(Züllerau/Pommern 1942 geb.) Portrait, Acryl auf Hartfaserplatte, signiert P. Keil 84, 69 x 49 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
30.01.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 30.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.01. - 30.01.2013 |