Josef Maria Svoboda *
(Wien 1918-2002) Mädchen, Öl auf Leinen, signiert Svoboda 1948, 69 x 46 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
30.01.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Josef Maria Svoboda *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 30.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.01. - 30.01.2013 |