Minni Herzing*
(Frankfurt/Main 1883-1975 Chemnitz) "Blumenstrauß in Vase", links unten signiert M. Herzing, Öl/Platte, ca. 31 x 31 cm, in 8-eckigem Holzrahmen
Expert: Christian Wiesinger
23.01.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Minni Herzing*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.01. - 23.01.2013 |