Maler Anfang 20. Jh.
"Flusslandschaft", links unten signiert De los Setos, Öl auf Holz, ca. 24 x 45 cm, gerahmt, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
23.01.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.01. - 23.01.2013 |