Čís. položky 091-115946/0000

Blumenübertopf mit Untersatz

aus Wiener Porzellan, Marke Augarten, weiß glasiert, farbig floral bemalt, Modell Wiener Rose, konische Wandung mit seitlichen Handhaben geziert, Gesamthöhe 14,5 cm, mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, nummeriert, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

16.10.2017 - 16:33

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Blumenübertopf mit Untersatz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.10.2017 - 16:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 02.10. - 11.10.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.