Vorlegeplatte um 1900
Silber ca. 750, ovale Form, österr. Amtspunze 1872-1922 (Dianakopf), Gebrauchsspuren, ca. 1350 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
09.01.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Vorlegeplatte um 1900
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 09.01.2013 |