Konstantin Stoitzner
(Busau, Mähren, 1863-1934 Wien) "Zwei Nordseefischer", rechts unten signiert C Stoitzner, Öl auf Leinwand, ca. 56 x 35 cm, restauriert, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
09.01.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 09.01.2013 |