Felix Jaschouz
(Deutschlandsberg 1907-1987) Betitelt "Brendl Koralpe", rechts unten signiert und datiert Jaschouz/Stmk. 1951, Öl/Karton, ca. 50 x 72 cm, wellig, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
09.01.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Felix Jaschouz
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 09.01.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Venezianermuster Halskette
- Adolf Lins