Luitpold Faustner
(München 1845-1925) Am Waldrand, signiert Luitp. Faustner, Öl auf Karton, 22,5 x 30,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
09.01.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Luitpold Faustner
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 09.01.2013 |