Anthonis van Dyck
(Antwerpen 1599-1641 London) Kupferstich, signiert Anton van Dyck pinxit, Paul Pontius Schupcit, beschriftet, Ae tatis suce 42 A 1634, 25 x 27,6 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.01.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anthonis van Dyck
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 02.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.12. - 02.01.2013 |