Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Ruhender mit Glas", rechts unten signiert Kubin, Lithografie (Nachdruck), ca. 27 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.10.2017 - 15:32
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2017 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: