Bohumil Samuel Kecir *
(Brünn 1904-1987) "Stillleben mit Becher", rechts unten signiert Kecil B., Öl auf Karton, ca. 50 x 40 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
12.12.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Bohumil Samuel Kecir *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.12.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.12. - 12.12.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Gerard ter Borch Kopie/Copy
- Franz Lettner *
- Repetierbüchse, Marlin Firearms, Mod.: XT, Kal.: .30-06 Sprf.,