Collier
, Gold 750, Faberge Victor Mayer, Kreuzanhänger Brillanten, ca. 0,10 ct, tlw. emailliert, Länge ca. 41 cm, 6,1 g, Etui, Schachtel, ZertifikatøG6
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.12.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Collier
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 05.12.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.11. - 05.12.2012 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Sammlung D.Reich 1938/1945 mit ein wenig Dienstm.,
- **/*/gestempelt - Reichh. Partie/ Sammlung BRD u. Berlin etc.,
- PKW "Opel Corsa 1,2 16V Twinport",