Otto Muehl *
(geb. 1925 Grodnau, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Weiblicher Akt, monogrammiert, datiert M 2.7.84, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße 31 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.12.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.466,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Otto Muehl *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Graz |
Datum: | 06.12.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 19.11. - 06.12.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)