Paul Kassecker *
(Villach 1903-1992 Aflenz, Ausbildung an der Grazer Kunst gewerbeschule und Wiener Akademie) Aflenz Bürgeralm, signiert Kassecker, aquarellierte Kohle zeichnung auf Papier, Bildausschnitt 20,5 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.12.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 467,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Paul Kassecker *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Graz |
Datum: | 06.12.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 19.11. - 06.12.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)