Richard Pokorny *
(Wien 1907-1997) Kirchlein und Friedhof, signiert R. Pokorny, Aquarell auf Papier, 27 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
07.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 389,-
- Vyvolávací cena:
Richard Pokorny *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Prohlídka: | 02.11. - 07.11.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)